logo

Mickiewicza 10

74-500 Chojna

+ 48 91 414 11 71

kontakt@jagusz.com

Pon - Pt: 8:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 12:00

O nas

Miejsce stworzone z pasją i miłością do  zwierząt, gdzie już od 28 lat leczymy z zamiłowaniem oraz   zaangażowaniem w oparciu o aktualną wiedzę, doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Leczymy psy, koty, króliki, fretki, świnki morskie (obecnie zwane kawiami), chomiki i inne gryzonie. Prowadzimy także leczenie zwierząt gospodarskich.

Świadczymy szeroki zakres usług weterynaryjnych, od diagnostyki i leczenia internistycznego po specjalistyczne usługi z zakresu chirurgii, ortopedii, okulistyki, dermatologii i stomatologii. Dysponujemy RTG, USG z dopplerem, endoskopem, artroskopem, aparatami do badania krwi, mikroskopem operacyjnym, unitem stomatologicznym oraz aparatem anestezjologicznym wyposażonym w respirator oraz kardiomonitor. Dla komfortu Pacjentów nasza Przychodnia jest klimatyzowana. 

Nasz Zespół tworzy sześciu lekarzy  oraz  technicy weterynarii,  personel pomocniczy, recepcja i  administracja.  Dbamy  o ciągły rozwój Naszego Zespołu, który czynnie uczestniczy w szkoleniach w kraju i za granicą. Pracujemy w przyjemnej atmosferze, pełnej poszanowania i miłości do Naszych Pacjentów. Co roku inwestujemy w nowe technologie, dzięki czemu wyposażenie naszej placówki jest na wysokim poziomie. Nasi Pacjenci często są konsultowani na swoich wizytach przez kilku lekarzy. Przy doborze leczenia najważniejsze jest dla nas dobro Pacjenta.